Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

82363

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej (badania wstępne i okresowe, zwolnienia lekarskie, urlopy, benefity, umowy itp).
  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej
  • Sporządzanie i kontrola poprawności list płac
  • Sporządzanie i wysyłanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT, PFRON, PPK
  • Obsługa Work Flow w zakresie faktur dotyczących rozliczeń pracowniczych
  • Sporządzanie wymaganych raportów GUS
  • Udzielanie informacji i przygotowywanie dokumentów na potrzeby kontroli (np. PIP, ZUS, US) oraz realizacja zaleceń pokontrolnych
  • Prowadzenie, aktualizacja i archiwizacja akt osobowych pracowników

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i/lub płac w międzynarodowej organizacji
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administracją personalną i naliczeniem wynagrodzeń
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programu SAP HR
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Dobra znajomość prawa pracy (w tym zagadnień związanych z czasem pracy), ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych
  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851