Specjalista/ka ds. Importu
  • Płochocin
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Dla naszego klienta - rodzinnej firmy z branży pomp poszukujemy aktualnie Specjalisty/ki ds. Importu.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w transporcie produktów z Azji
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zdolności analitycznych
  • łatwości przyswajania wiedzy technicznej
  • umiejętności logicznego myślenia
  • zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w strukturach klienta,
  • pracę stacjonarną tylko na 1 zmianę w godzinach 8-16,
  • pracę w rodzinnej firmie, dla której liczą się dobre relacje z ludźmi i długofalowa współpraca.

Zadania

  • bieżąca korespondencja z dostawcami
  • wprowadzanie dostawców do systemu zamówień
  • aktualizacja cen zakupu w systemie
  • bliska współpraca z działami: serwis, magazyn, sprzedaż

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584