Specjalista/ka ds. fakturowania i administracji w Gądkach k. Poznania
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
AAS sp. z o.o
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się sprzedażą asortymentu rolniczego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista/ka ds. fakturowania i administracji

Miejsce pracy: Gądki obok Poznania (do sierpnia Kościan)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad fakturowaniem i korrdynowanie działań z tym związanych;
  • ścisła współpraca z biurem księgowym;
  • dbanie o odpowiedni obieg korespondencji i dokumentów;
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży (obsługa dokumentacji sprzedażowej);
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne zarządu firmy;
  • ścisła współpraca z kontrahentami i operatorami zewnętrznymi firmy;
  • pilnowanie terminów umów np. na ubezpieczenie floty samochodowej (składanie zapytań ofertowych i wybór najlepszej dla firmy);
  • codzienna współpraca z dyrektorem.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień księgowo-finansowych, głównie fakturowania;
  • doświadczenie w środowisku administracyjnym;
  • dokładność i chęć do pracy z dokumentami, zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej;
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, takich jak Word czy Excel;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • argumentowanie swoich racji;
  • prawo jazdy kat. B;

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • wynagrodzenie miesięczne od 6000-7500 zł brutto (w zależności od umiejętności i doświadczenia);
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku;
  • zadaniowy czas pracy (przyjęte godziny pracy biura 8-16, ale jesteśmy elastyczni i możemy się dogadać);
  • w początkowym okresie pracy wdrożenie w lokalizacji Kościan (do sierpnia) docelowo praca w biurze w Gądkach k. Poznania (możliwość dojazdu samochodem służbowym lub zwrot za paliwo);
  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • przyjazną atmosferę pracy – wspieramy się, nie mamy dress code’u
  • możliwość rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany/a koniecznie wyślij do nas swoje CV.

  • Praca Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914