Specjalista-ka ds. cudzoziemców ze znajomością języków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
MAGFIN
18. 7. 2024

Do firmy na Pradze Południe w Warszawie poszukujemy Specjalista-ka ds. cudzoziemców ze znajomością języków: polski, angielski, rosyjski
Jesteśmy małym biurem usługowo - konsultingowym zajmującym się załatwianiem dokumentów dla cudzoziemców w Polsce. Poszukujemy zgrabnej, rozumnej i operatywnej osoby, która świetnie odnajdzie się w pracy działu zajmującego się obsługą dokumentów do legalnego życia i pracy cudzoziemców w Polsce.
Twój zakres obowiązków
Przygotowanie dokumentów i wniosków umożliwiających cudzoziemcom legalny pobyt i pracę
Koordynowania procesu legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
Kontakty z instytucjami państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
Monitorowania przestrzegania terminów
Komunikacja z klientami: przez telefon, e-maile, formularze i czat na stronie internetowej oraz podczas osobistych wizyt klientów
To oferujemy
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
Świętowanie wspólnych sukcesów, aby lepiej się poznać
Stabilną i ciekawą pracę
Wymagania
Idealna osoba na tym stanowisku musi posiadać:
Praktyczne umiejętności posługiwania się językiem polskim i językami obcymi
Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Znajomość prawa pracy oraz legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584