Specjalista/ka ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Łódź
specjalista/ka ds. BHP i Ochrony Środowiska
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Prowadzimy rekrutację dla naszego klienta, włoskiej firmy produkującej przędzę wełnianą, poszukujemy osoby na stanowisko specjalista/ka ds. BHP i Ochrony Środowiska. Posiadasz uprawnienia do pracy jako inspektor BHP i szukasz nowych wyzwań zawodowych, to oferta dla Ciebie!

Oczekujemy

  • posiadania uprawnień pozwalających na pracę jako samodzielny inspektor BHP
  • przestrzegania przepisów BHP i propagowania kultury bezpieczeństwa w firmie
  • dostępności do pracy stacjonarnej w godzinach od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole
  • komunikatywności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • kartę sportową
  • pracę w godzinach biurowych (8:00-16:00)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zadania

  • organizacja zewnętrznych szkoleń BHP, przeprowadzanie szkoleń wstępnych
  • udział w audytach wewnętrznych w zakresie EHS oraz przygotowywanie zakładu do audytów i inspekcji zewnętrznych
  • budowanie zaangażowania pracowników w celu ciągłego podnoszenia kultury bezpieczeństwa w firmie
  • wspieranie kierownictwa w przygotowywaniu dokumentacji BHP
  • bieżące informowanie kadry zarządzającej o stwierdzonych zagrożeniach na stanowiskach pracy, proponowanie rozwiązań mających na celu usuwanie zagrożeń
  • realizacja zadań związanych z raportowaniem korporacyjnym, w szczególności: analiza wskaźników korporacyjnych EHS, podejmowanie działań mających na celu poprawę warunków i bezpieczeństwa pracy, koordynowanie działań naprawczych
  • nadzór nad gospodarką odpadami i nad ewidencją odpadów w BDO

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851