Specjalista/ka ds. Administracji Sprzedaży
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Farutex Sp. z o.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie działu sprzedaży w codziennych zadaniach administracyjnych;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji oraz współtworzenie i wdrażanie strategii współpracy z klientami;
  • kontrola polityki cenowej oraz zobowiązań klientów;
  • analiza sprzedaży asortymentu, optymalizowanie gamy produktów;
  • dbanie o dostępność produktów dedykowanych dla poszczególnych klientów;
  • współpraca z działami i oddziałami firmy w zakresie obsługi klienta;
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych;
  • obsługa korespondencji i dokumentacji związanej ze sprzedażą.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, administracja);
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • umiejętność pracy z systemami CRM;
  • doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w branży HoReCa;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy;
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567