Specjalista/ka ds. Administracji i Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
zenHR Monika Raszeja-Załęska
7. 8. 2024

Czy chcesz mieć pracę, która naprawdę ma znaczenie? Czy lubisz pomagać innym i czuć, że Twoje działania są ważne? Jeśli tak, mam dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do zespołu mojego Klienta - firmy Skrzydlate Anioły (firma z branży funeralnej).
Twoje codzienne zadania będą obejmować:
Pomoc klientom i organizacja ceremonii pogrzebowych od A do Z
Obsługa specjalistycznego oprogramowania branżowego
Koordynacja działań z innymi biurami naszej firmy
Tworzenie tabliczek, obrazków i klepsydr do pogrzebu
Kontakt z instytucjami i firmami zewnętrznymi, aby zapewnić wszystko, co potrzebne do organizacji pogrzebu
Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Organizacja i archiwizacja dokumentów biurowych
Wypełnianie dokumentów i formularzy
Wystawianie faktur
Obsługa sprzętu biurowego
Zarządzanie zapasami biurowymi
Kontakt z dostawcami produktów
Dbanie o porządek w biurze i na ekspozycjach
Sporadyczne wykonywanie opłat na cmentarzach
Składanie wniosków do ZUS lub innych instytucji emerytalnych
Wizyty w USC (akty zgonu)
Przeprowadzanie inwentaryzacji
Co oferuje mój Klient:
Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę (UoP)
Okres próbny: 3 miesiące
Po okresie próbnym: umowa na 1 rok
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
Pakiet benefitów po okresie próbnym
Dodatek stażowy
Wspólne integracje
Kogo szukamy:
Szukamy osób, które mają wyjątkowe umiejętności interpersonalne, potrafią z empatią i zrozumieniem podchodzić do ludzi w trudnych chwilach. Oczekujemy:
Doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży: Znasz, jak ważne jest, by słuchać i rozumieć potrzeby klientów, zwłaszcza w delikatnych sytuacjach.
Wysokiej kultury osobistej i empatii: Potrafisz okazywać wsparcie i szacunek, co jest kluczowe w naszej pracy.
Umiejętności komunikacyjnych: Jesteś w stanie jasno, taktownie przekazywać informacje, zarówno ustnie, jak i pisemnie.
Dobrej organizacji pracy: Potrafisz zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie, dbając o każdy detal.
Inicjatywy i samodzielności: Nie boisz się podejmować decyzji i działać proaktywnie.
Otwartości na zmiany: Szybko adaptujesz się do nowych sytuacji i wyzwań.
Pozytywnego nastawienia do życia: Pomagasz tworzyć przyjazną i wspierającą atmosferę w zespole.
Prawa jazdy kategorii B: Mobilność jest dla nas ważna.
Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word): Sprawnie obsługujesz niezbędne narzędzia biurowe (zweryfikujemy podczas rekrutacji)
Dlaczego warto pracować w Skrzydlatych Aniołach?
Będziesz mieć realny wpływ na życie innych ludzi, pomagając im w trudnych chwilach
Pracujemy w zgranym, wspierającym się zespole
Dajemy możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
Dołącz do Skrzydlatych Aniołów i pomagaj realizować im ich misję: „Twoje troski pod naszymi skrzydłami”.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544