Specjalista/ka ds. administracji
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, dolnośląskie, Polska
Corab S.A.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Tworzenie baz danych fizycznych i wirtualnych
  • Przygotowywanie dokumentacji firmowej i rejestrów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Pilnowanie harmonogramów
  • Sporządzanie pism
  • Wsparcie zespołu w zamówieniach i kontakcie z innymi oddziałami firmy
  • Nadzór nad stanem zapasów materiałów biurowych
  • Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły
  • Zarządzanie logistyką wejść i wyjść w zakładzie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Język angielski na poziomie podstawowym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa sharepoint
  • Szeroko pojęte zarządzanie dokumentacją okołoprodukcyjną

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wczasów organizowanych we własnym zakresie
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Praca Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836