Specjalista Jakości ds. Systemów Zarządzania
  • Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie, Oborniki Śląskie, dolnośląskie, Polska
JOYNEXT Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu zarządzania udokumentowaną informacją
  • Administrowanie systemu zarządzania udokumentowaną informacją
  • Nadzorowanie zmian w normach i standardach zewnętrznych
  • Wsparcie przy definiowaniu procesów biznesowych
  • Wsparcie przy rozwoju dokumentacji systemowej
  • Nadzór nad rejestrem wymagań klienta
  • Udział przy tworzeniu wymaganych raportów i sprawozdawczości
  • Dystrybucja nowych lub zmienionych wymagań w organizacji
  • Wsparcie pracowników firmy w obsłudze systemu zarządzania udokumentowaną informacją
  • Współpraca z centralą w Niemczech w zakresie nadzorowania udokumentowanych informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • Doświadczenie w systemach zarządzania jakością, środowiskiem i BHP
  • Znajomość standardów jakości w branży motoryzacyjnej (IATF, AIAG, VDA)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w systemach zarządzania dokumentacją
  • Biegła znajomość pakietu Office (Excell / Word)
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiąrstwie produkcyjnym preferowane w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Możliwość nauki pod okiem doświadczonych ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Pracę w wspierającym zespole ciągle poszukującym usprawnień, samodzielnie tworzącym nowe rozwiązania
  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie wypoczynku, świadczenia pieniężne na święta
  • Posiłki w firmowej kantynie od 1 zł
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa

  • Praca Oborniki Śląskie
  • Oborniki Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567