Specjalista IT/OT
  • Bieruń
specjalista IT/OT
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonego Specjalisty IT/OT. To wyjątkowa szansa dla osób z solidnym zapleczem technicznym, które pragną rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku przemysłowym.

Jeśli pasjonują Cię nowe technologie, posiadasz doświadczenie w pracy z systemami przemysłowymi i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, ta oferta jest dla Ciebie.

Oczekujemy

  • podstawowej wiedzy z zakresu wirtualizacji na platformach Nutanix i VMware
  • dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows Server oraz Linux
  • znajomości podstawowych zagadnień sieciowych oraz protokołu TCP/IP
  • doświadczenia w utrzymaniu i zarządzaniu infrastrukturą serwerową i sieciową
  • znajomości urządzeń typu UTM (Unified Threat Management)
  • praktyki w zarządzaniu systemami do tworzenia kopii zapasowych (takimi jak Veeam czy Commvault)
  • doświadczenia w wdrażaniu i utrzymaniu systemów monitorujących
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (umiejętności pracy z dokumentacją techniczną i zgłaszania problemów do producentów)

Mile widziane:

  • znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych, takich jak MODBUS, OPC i Profinet
  • doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • znajomość systemów SCADA, takich jak WinCC czy Citect

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (bezpośrednio u naszego Klienta)
  • coroczne podwyżki wynagrodzenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • finansowanie karty sportowej
  • stałą możliwość podnoszenia swoich kompetencji

Zadania

  • konfiguracja i administracja urządzeniami w obrębie infrastruktury OT
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania, diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą fabryczną
  • koordynacja działań z innymi działami korzystającymi z systemów OT
  • uczestnictwo w projektach związanych z OT w roli wsparcia technicznego i konsultanta
  • współudział w implementacji, rozwijaniu oraz testowaniu nowych rozwiązań w obszarze Informatyki Przemysłowej
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz wprowadzanie usprawnień w danym obszarze na bieżąco

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544