Specjalista IT (MES)
  • Siemianice
, Siemianice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
TechniSat Digital Sp. z.o.o
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w projekcie implementacji systemu klasy MES oraz w projektach aktualizacji systemu ERP (proALPHA);
  • Aktywne nadzorowanie dokumentacji technicznej systemów MES i ERP;
  • Kontrola budżetu w zakresie systemów MES i ERP;
  • Zapewnianie wsparcia, szkoleń oraz pomocy technicznej w zakresie systemów MES i ERP;
  • Współpraca z działami wewnętrznymi, centralą firmy oraz oddziałami zagranicznymi;

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu ERP (preferowane proALPHA, obszary: produkcja, logistyka);
  • Systematyczność i zdolność priorytetyzacji zadań;
  • Pozytywne nastawienie do wdrażania nowych rozwiązań;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji;

Mile widziane

  • Znajomość systemu MES;
  • Doświadczenie w pracy projektowej z zaangażowaniem oddziałów zagranicznych i zewnętrznych dostawców;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe na stanowisku pracy;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;

Benefity

  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Karta restauracyjna (450 zł brutto)

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich i Prusicach, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

82 870
15 696