Specjalista IT ds. Wsparcia i Rozwoju Aplikacji
  • Pultusk
Pułtusk, Pultusk, Masovian Voivodeship, Polska
ECOWIPES
16. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu projektów cyfryzacji procesów.
  • Pozyskiwanie, dokumentowanie i analizowanie wymagań biznesowych.
  • Obsługa awarii, incydentów i problemów w aplikacjach. ⚠
  • Współpraca z dostawcami aplikacji.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Wsparcie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników z zakresu podległych aplikacji.
  • Tworzenie dokumentacji powierzonych aplikacji.

Nasze wymagania ✅

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku administratora aplikacji/systemów.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).
  • Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy. ⏳
  • Orientacja na zrozumienie potrzeb klienta i samodzielność w działaniu.
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze systemu MES (wdrażanie, utrzymanie, rozwój).
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.

Oferujemy

  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie .
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej , karty Multisport ‍♂, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony , paczki , imprezy integracyjne .
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania .
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego .
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur .
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje .

  • Praca Pułtusk
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567