Specjalista IT ds. SAP ERP (ABAP w modułach FI/CO)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Human Resources Poland Sp z o.o.
13. 9. 2024

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.

Pomagamy we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i zatrudnienia. Naszym klientom gwarantujemy dopasowanych i odpowiedzialnych pracowników, bez względu na to, czy usługa dotyczy pracy tymczasowej, outsourcingu czy rekrutacji specjalistów.

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie i konfiguracja SAP ECC w zakresie modułów FI/CO
  • Udział w nowych projektach wdrożeniowych (SAP S/4 HANA - EWM)
  • Wsparcie użytkowników kluczowych oraz użytkowników końcowych systemu
  • Szkolenia użytkowników końcowych
  • Współpraca z pionami merytorycznymi w zakresie analizy wymagań, testów nowych rozwiązań oraz bieżącej eksploatacji aplikacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania problemów oraz wdrażania nowych rozwiązań
  • Sporządzanie i opiniowanie zestawień na potrzeby kontroli SOX i dostosowywanie systemu do wymagań SOX

Wymagane Umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne.
  • 2-3 lata doświadczenia w administracji systemu SAP ECC 6 w modułach FI/CO.
  • Znajomość procesów logistycznych, magazynowych oraz łańcucha dostaw
  • Wiedza z zakresu gospodarki materiałowej w SAP
  • Podstawowa znajomość ABAP
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników końcowych systemu

Mile widziane:

  • Znajomość modułu EWM,
  • Znajomość SAP S/4 HANA,
  • Znajomość metodyki SAP ACTIVATE.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym m.in.: opiekę medyczną, karta Multisport)
  • Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584