Specjalista IT
  • Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, Pomorskie, Polska
HEXONIC Sp. z o.o.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa systemów w tym opieka nad bazami danych, przygotowywanie danych do aktualizacji
• Zapewnienie wsparcia użytkownikom wewnętrznym i zewnętrznym, rozwiązywanie problemów merytorycznych oraz technicznych
• Wdrażanie regularnych działań testowych oraz współpraca z działami technicznymi w celu koordynacji testów i rozwiązywania potencjalnych błędów systemów
• Dokumentowanie przebiegu testów i raportowanie błędów
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją systemów
• Koordynacja projektów rozwojowych i aktywny udział w tych projektach
• Modyfikacje konfiguracji i tworzenie nowych wariantów
NASZE WYMAGANIA:
• Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2+)
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub ukończone odpowiednie szkolenia z zakresu IT
• Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej
• Mile widziana umiejętność programowania
• Dobre zdolności komunikacyjne, skuteczność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole
TO OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
• Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
• Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Jeśli podasz wymagane kwalifikacje i jesteś chętny do podjęcia wyzwania, prześlij swoją aplikację w języku polskim lub angielskim na adres: @ lub dostarcz na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.
W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Specjalista IT

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075