Specjalista inżynieryjno-techniczny w Pracowni Zagrożeń Akustycznych Zakładu Zagrożeń Fizycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Główne zadania:

  • uczestnictwo w realizacji badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze akustyki środowiska pracy, obejmujących szeroko pojęte zagadnienia związane z ochroną przed zagrożeniami powodowanymi hałasem, w tym związane z oddziaływaniem dźwięków na organizm człowieka oraz percepcją dźwięków,
  • pomiary i analiza parametrów pola akustycznego w warunkach laboratoryjnych oraz przemysłowych,
  • projektowanie i wykonywanie elektronicznych układów przeznaczonych do badań i monitorowania stanu słuchu oraz przetwarzania sygnałów akustycznych.

Wymagania:

  • ukończone lub trwające studia magisterskie (w trybie umożliwiającym podjęcie pracy na pełen etat) na kierunku takim jak: elektronika, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub na kierunku matematyczno-fizycznym,
  • podstawowa wiedza z zakresu akustyki (wielkości fizyczne, podstawowe zjawiska akustyczne),
  • zamiłowanie do pracy naukowej (m. in. umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • inwencja twórcza do opracowywania nowych rozwiązań, pisanie artykułów),
  • podstawowa wiedza z zakresu przetwarzania sygnałów,
  • podstawowa umiejętność montażu układów elektronicznych, np. posługiwanie się lutownicą,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i artykułów naukowych,
  • podstawy programowania układów mikroprocesorowych (np. Arduino, RaspberyPi),
  • podstawy projektowania układów elektronicznych (Obsługa KiCad’a).

Mile widziane:

  • umiejętność programowania w jednym z powszechnie stosowanych języków programowania,
  • wiedza z zakresu badań audiometrycznych,
  • umiejętność modelowania bryłowego (SolidWorks, Blender),
  • znajomość środowisk obliczeniowych (np. Matlab) lub innych do badań numerycznych (np. Comsol).

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • ciekawą i bardzo zróżnicowaną tematykę podejmowanych prac
  • szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie kosztów wypoczynku
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport
  • parking dla pracowników

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584