Specjalista - Inżynier ds. Sprzedaży
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
FPM S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami,
  • reprezentowanie spółki podczas targów, konferencji oraz eventów branżowych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z klientem,
  • realizacja i monitorowanie planu sprzedaży,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • silna orientacja na potrzeby klienta, wysokie umiejętności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka obcego (preferowany angielski i/lub niemiecki),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie min. średnie (ogólne lub techniczne) – mile widziane wyższe (techniczne lub handlowe).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji,
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (np. wyjazdy wakacyjne, programy mentoringowe itp.).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Mikołów
  • Inżynier Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 797
    19 255