Specjalista / Inżynier ds. raportowania
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
KOBYLARNIA S.A.
2. 10. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru oraz wycena robót zamiennych, dodatkowych oraz roszczeń,
  • przygotowywanie i prowadzenie rejestru raportów miesięcznych, tygodniowych i dziennych,
  • przygotowywanie dziennego i miesięcznego Raportu z postępu robót,
  • przygotowanie dokumentów jakościowych budowy i ich procedowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane , mile widziani absolwenci i inżynierowie świeżo po zakończeniu studiów ,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • rzetelność, samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych,

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego,
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.

Miejsce pracy: Droga ekspresowa Koszalin – Słupsk S6, odc. I (koniec obwodnicy Koszalina i Sianowa)

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Słupsk
  • Specjalista ds. finansów Słupsk
  • Specjalista ds. reklamy Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116