Specjalista informatyk w Dziale Informatyzacji CM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko
specjalisty informatyka

w

Dziale Informatyzacji CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • Realizacja zadań w zakresie integracji systemów.
  • Analiza i rozwój używanych systemów informatycznych we współpracy z zespołem programistów.
  • Projektowanie baz danych, zarządzanie danymi w bazach danych, w tym tworzenie zapytań, widoków  i indeksów, głównie z MS SQL.
  • Implementacja i optymalizacja procedur składowanych w celu automatyzacji i poprawy wydajności operacji bazodanowych.
  • Rozumienie i wykorzystanie do analizy przetwarzania danych SQL Server Analysis Services (SSAS) for Power BI oraz SQL Server Integration Services (SSIS).
  • Obsługa open-sourceowych baz danych, takich jak MariaDB.
  • Rekonfiguracja i wiązanie elementów systemów ERP z zakresu Kadr i Płac oraz Finansów i Księgowości  z innymi systemami informatycznymi w uczelni.
  • Projektowanie i wdrażanie mechanizmów integracji między systemami używanymi w CM UMK (w tym API) i różnymi standardami wymiany danych (XML, CSV, JSON).
  • Praca nad integracją systemów informatycznych uczelni z systemami zewnętrznymi (krajowymi)  w oparciu o API, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, implementacji połączeń, konwersji  i wymiany danych.
  • Praca w różnych środowiskach programistycznych (w tym open-source) jak Visual Studio, Eclipse oraz integracja z narzędziami AI, takimi jak np. ChatGPT.
  • Implementacja nowoczesnych technologii mobilnych (Android, Kotlin, Flutter) oraz technologii rozwiązań chmurowych.
  • Tworzenie i zarządzanie formułami w Excelu oraz wykorzystanie narzędzi Power BI do analizy danych.
  • Świadczenie wsparcia technicznego oraz parametryzacja systemów ERP.
  • Wspieranie użytkowników w pracy z systemami operacyjnymi działającymi Microsoft Windows 10 i 11

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu projektów informatycznych, w tym open-source.
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie Microsoft SQL Server.
  • Znajomość open-sourceowych baz danych, takich jak PostgreSQL, MySQL (MariaDB).
  • Znajomość nowoczesnych języków programowania i technologii, m.in.:
    • C# – do tworzenia aplikacji webowych i desktopowych z użyciem frameworku .NET,
    • JavaScript – dla front-endu webowego, z frameworkami takimi jak React, Angular,
    • SQL/T-SQL – do zarządzania i manipulacji danymi,
    • Java – dla aplikacji w systemie Android.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz implementacji połączeń i wymiany danych miedzy systemami.
  • Umiejętność czytania i interpretowania kodu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
  • Doświadczenie w pracy na uczelni wyższej.
  • Znajomość programu SIMPLE ERP.
  • Podstawowa znajomość środowiska Linux.
  • Podstawowa znajomość języka Python – do automatyzacji i analizy danych.
  • Zdolność do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • Dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • Dofinansowania do karty Multisport,
    • Dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • Dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • Preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Informatyk Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536