Specjalista Informatyk
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie, monitorowanie, konserwacja, planowanie i budowa infrastruktury serwerowej i sieciowej,
  • monitorowanie i zapewnianie ciągłości działania systemów i infrastruktury IT będących własnością Spółki,
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach zgodnie z obowiązującymi procedurami i zasadami,
  • zapewnianie aktualności oprogramowania,
  • weryfikacja zgłoszeń i incydentów zgłaszanych przez SOC oraz opracowanie i wprowadzenie działań mitygujących ryzyka ich powstania,
  • wykonywanie prac instalacyjnych, konfiguracyjnych i konserwacyjnych w zakresie sprzętu serwerowego oraz sieciowego,
  • tworzenie i aktualizacje dokumentacji technicznych infrastruktury,
  • planowanie i budowa punktów dystrybucyjnych sieci LAN,
  • zarządzenie dostępem pomiędzy poszczególnymi częściami infrastruktury i systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, zarówno w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO, File Server, PKI, WSUS,RDS),
  • dobra znajomość systemów wirtualizacji Hyper-V i/lub VMWare,
  • dobra znajomość systemów kopii zapasowych,
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Linux,
  • dobra znajomość systemów działających w trybie HA,
  • dobra znajomość sieci TCP/IP,
  • znajomość zasad działania urządzeń firewall,
  • znajomość zasad działania serwerów poczty elektronicznej,
  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń sieciowych oraz serwerowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • rozwój umiejętności branżowych oraz pozyskiwanie wiedzy zgodnej z aktualnymi standardami i wytycznymi,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Gliwice
  • Informatyk Gliwice
  • Specjalista SEO Gliwice
  • Specjalista SEM Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521