Specjalista HR (ds Administracji Personalnej)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Steriscience Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie czasu pracy w systemie dedykowanym (administrowanie, nadzór i zapewnienie poprawności danych)
  • przygotowywanie danych do listy płac (czas pracy, benefity, dodatki, ZFŚS) oraz współpraca z zewnętrzną firmą naliczającą wynagrodzenia
  • prowadzenie akt osobowych wraz z przygotowywaniem dokumentów
  • wsparcie pracowników w zakresie tematów HR
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy udziale kierowników działów
  • obsługa wewnętrznych systemów HR
  • po okresie wdrożenia prowadzenie onboardingu i offboardingu
  • przygotowywanie prezentacji i raportów (również GUS)

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • praktyczna znajomość prawa pracy, w szczególności przepisów dotyczących czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • rzetelność w przygotowywaniu danych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • pozytywne nastawienie i podejście „da się”

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • możliwość rozwoju zawodowego przez udział w projektach HR jak i innych działów
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę zdalną okazjonalną 24 dni w roku
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • benefity w ramach ZFŚS (karty przedpłacone, karta sportowa, dodatek do wczasów)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116