Specjalista HR Contact Center praca zdalna
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jako Specjalista HR Contact Center będziesz pracował/a zdalnie. Będziesz pełnił/a rolę pierwszej linii wsparcia dla nowo zatrudnionych pracowników, oraz ich menedżerów. Twoje główne zadania będą obejmować zapewnienie doskonałej obsługi klienta wewnętrznego poprzez interakcje osobiste, telefoniczne i cyfrowe.

Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

Kluczowe obowiązki:

  • odbieranie, odpowiadanie i rozwiązywanie zapytań i próśb otrzymanych na pierwszej linii kontaktu z pracownikami za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji,
  • zapewnienie operacyjnego wsparcia personalnego w całym cyklu życia pracownika,
  • zapewnienie wsparcia technicznego kandydatom i pracownikom w zakresie wszystkich aplikacji wykorzystywanych w dziale HR,
  • obsługa aktualizacji treści w systemach HR i innych dedykowanych kanałach komunikacji z pracownikami, zgodnie ze zmianami w procesach i procedurach zatrudnienia,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego, w tym utrzymywanie i aktualizacja procedur, oraz innej dokumentacji w zakresie odpowiedzialności zespołu HR Contact Center.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt z ludźmi, wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego, dokładność oraz ciągłe doskonalenie procesów, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty HR Contact Center.

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość narzędzi i systemów wykorzystywanych w HR,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i zapytań,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy zespołowej.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • HR Manager Opole
  • Specjalista SEO Opole
  • Specjalista SEM Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941