Specjalista FinOps
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Bank Millennium
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Bieżący monitoring kosztów konsumpcji usług chmurowych wraz z reaktywną obsługą odchyleń od normy
  • Proaktywna identyfikacja obszarów do optymalizacji; definiowanie i wdrażanie rekomendacji
  • Współpraca z architektami, zespołami wdrożeniowymi i aplikacyjnymi w zakresie wyceny i optymalnego wykorzystania budżetów usług chmurowych
  • Wdrażanie i monitoring stosowania najlepszych praktyk FinOps
  • Regularne przeglądy i usprawnianie istniejących procesów FinOps
  • Utrzymanie i rozwój narzędzia raportowego (platforma: Power BI)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z chmurą publiczną (w szczególności: MS Azure i/lub AWS)
  • Znajomość zasad billingowania i rozliczania kosztów usług chmurowych
  • Zdolności analityczne i umiejętność interpretacji liczb
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów w środowisku MS Power BI
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację biznesową
  • Otwartość na nowe doświadczenia

Mile widziane:

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość zagadnień chmury MS Azure i/lub AWS
  • Certyfikaty potwierdzające kompetencje FinOps (np. FinOps Practitioner, FinOps Professional)
  • Znajomość komercyjnych narzędzi wspierających FinOps w organizacji
  • Znajomość środowiska SQL Server
  • Znajomość środowiska TerraForm
  • Znajomość zagadnień SAM

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848