Specjalista Elektronik
  • Porosły-Kolonia
podlaskie, Porosły-Kolonia, podlaskie, Polska
Stekop S.A.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń elektronicznych – obsługa automatów montażowych SMD
  • serwisowanie urządzeń elektronicznych
  • montaż i serwisowanie systemów ochrony techniczne
  • prace wdrożeniowe i serwisowe w siedzibie klienta
  • udział w tworzeniu nowych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu elektronicznym lub podobnym
  • znajomość budowy urządzeń elektronicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługi oprogramowania narzędziowego
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i zdolność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń elektronicznych
  • doświadczenie w zakresie serwisowania elektronicznych systemów bezpieczeństwa
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony technicznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje i uprawnienia
  • dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Praca podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584