Specjalista Elektronik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Jesteśmy firmą z  doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów w Dziale Serwisu.

Opis stanowiska:

  • Naprawa / przegląd urządzeń zaprojektowanych i wyprodukowanych w firmie
  • testowanie naprawionych urządzeń wg istniejących procedur
  • montaż prototypów na potrzeby projektowania
  • uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
  • umiejętność czytania schematów ideowych i montażowych
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr, oscyloskop, itp.)
  • umiejętność dobrego lutowania / zdolności manualne
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
  • obywatelstwo polskie

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez Transbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”.

  • Praca Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584