Specjalista/Ekspert w Zespole Obsługi Produktów Gotówkowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
21. 8. 2024

1109903801

Obowiązki

  • Pracę z dokumentacją Klienta w zakresie wpłat/wypłat gotówkowych w formie zamkniętej, w tym parametryzację w systemach Banku.
  • Prowadzenie wyjaśnień, zapytań klientowskich oraz rozpatrywanie reklamacji dot. wpłat/wypłat gotówkowych w formie zamkniętej.
  • Analizę, przygotowywanie wyliczeń i wystawianie Dyspozycji Księgowych do realizacji korekt transakcji i prowizji dot. wpłat/wypłat gotówkowych w formie zamkniętej.
  • Analizę, przygotowywanie wyliczeń, wystawianie dyspozycji i korekt faktur VAT dla Klientów Banku, którzy korzystają z usługi wpłat/wypłat gotówkowych w formie zamkniętej.
  • Podejmowanie i realizację otrzymanych zadań z zakresu wpłat/wypłat gotówkowych w formie zamkniętej.
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość obsługi zgłoszeń.
  • Współpracę z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku.
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.

Wymagania

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Oferujemy

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu bankowości, rachunkowości.
  • Posiadasz doświadczenie w bankowości, mile widziane w obszarze operacji.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office w tym Excel i Word, mile widziana znajomość aplikacji do obsługi zapytań klientowskich.
  • Jesteś osobą kreatywną i poszukujesz nowych rozwiązań.
  • Cechują Cię umiejętności analityczne.
  • Jesteś osobą samodzielną, skrupulatną, odpowiedzialną i konsekwentną w działaniu.
  • Potrafisz działać pod presją czasu.
  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.
  • Cechuje Cię umiejętność współpracy oraz otwartość na zmianę.
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721