Specjalista/Ekspert w Biurze Dokumentacji i Administracji Kredytowej/ cała Polska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1065546201

Obowiązki

  • Monitorowanie prawnych zabezpieczeń
  • Rejestrację danych o zabezpieczeniach wierzytelności, w tym nieruchomościach
  • Sporządzanie umów kredytowych, dokumentacji prawnych zabezpieczeń kredytów
  • Kontrola prawidłowości zawarcia umów.
  • Weryfikację warunków zawieszających oraz warunków wypłaty.
  • Rejestrację w systemie operacyjnym danych dotyczących transakcji
  • Obsługę operacyjną i administracyjną transakcji kredytowych klientów korporacyjnych
  • Realizację zleceń dotyczących wypłaty środków z tytułu transakcji kredytowych;
  • Współpracę z innymi jednostkami Banku, w tym odpowiedzialnymi za relacje z Klientami, ryzyko, Departamentem Prawnym.

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki prawnicze
  • Masz wiedzę dotyczącą zasad i form finansowania klientów korporacyjnych, w tym finansowania strukturyzowanego oraz form i zasad przyjmowanych przez banki zabezpieczeń wierzytelności.
  • Lubisz pracę z dokumentacją kredytową.
  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze transakcji kredytowych dla klientów korporacyjnych.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego oraz wycen nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864