Specjalista/Ekspert ds. Procesów i Regulacji Kredytowych Segmentu Klienta Korporacyjnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
21. 8. 2024

1108752001

Obowiązki

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesach kredytowych w celu ich optymalizacji/automatyzacji dla segmentu klientów korporacyjnych
  • Współtworzenie założeń/modyfikacji do narzędzi i systemów w procesach kredytowych oraz ich wdrażanie
  • Analizowanie efektywności procesów kredytowych
  • Zmiany wewnętrznych regulacji kredytowych
  • Udział w przekrojowych projektach cross-departamentowych
  • Aktywną współpracę z innymi jednostkami Banku i Grupy Kapitałowej w zakresie realizowanych zadań

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia, prawo
  • Masz minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe, w tym:
    • Posiadasz wiedzę w zakresie procesów kredytowych segmentu klienta korporacyjnego (mile widziana znajomość segmentu JST),
    • Pracowałeś z narzędziami wspierającymi procesy kredytowe
    • Znasz zasady oceny ryzyka kredytowego klienta korporacyjnego (mile widziana znajomość segmentu JST)
    • Masz wiedzę z zakresu regulacji kredytowych i doświadczenie w ich wdrożeniach (mile widziane)
  • Cechuje Cię łatwość w szukaniu rozwiązań i nawiązywaniu relacji
  • Dużo pytasz, kwestionujesz status quo i szukasz nowych rozwiązań
  • Jesteś samodzielny i dobrze organizujesz swój czas pracy
  • Jesteś biegły w obsłudze Excela oraz Power Point
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

Oferujemy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648