Specjalista/ Ekspert ds. Dokumentacji Kredytowej Kredytów Specjalistycznych / Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
11. 9. 2024

1116361301

Obowiązki

  • Weryfikację  i akceptację dokumentacji kredytowej przygotowanej przez zewnętrzne kancelarie prawne
  • Sporządzanie umów kredytowych, umów prawnych zabezpieczeń wierzytelności
  • Weryfikację warunków zawieszających, warunków wypłaty kredyty
  • Nadzór nad prawidłowością ustanowienia prawnego zabezpieczenia wierzytelności Banku
  • Monitoring zabezpieczeń oraz ich rejestrację i aktualizację w systemie operacyjnym
  • Współpracę z Doradcami Klienta, Administracją Kredytową i innymi jednostkami Banku, w tym Departamentem Prawnym

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki prawnicze.
  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji dla klientów korporacyjnych w instytucji finansowej lub kancelarii prawnej.
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa bankowego, znajomość dokumentacji w standardzie LMA.
  • Masz wiedzę dotyczącą zasad i form finansowania klientów korporacyjnych, w tym finansowania strukturyzowanego
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1 (znajomość języka angielskiego w zakresie zagadnień prawnych).
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536