Specjalista ecommerce (Allegro)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Manta S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów w sklepie internetowym oraz marketplace
  • współprowadzenie sekcji contentowej sklepu, dbanie o jej aktualizację
  • tworzenie materiałów graficznych dla prowadzonych działań na bazie dostępnych szablonów oraz tworzenie własnych - mile widziana znajomość Canva lub podstaw Adobe Photoshop;
  • realizacja strategii sprzedażowej zgodnie z założonym budżetem
  • prowadzenie kampanii Marketing Automation, Newsletter
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań reklamowych
  • analiza wyników w google analytics, tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość platform sprzedażowych marketplace tj. Allegro,
  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych
  • znajomość narzędzi reklamowych tj, Allegro Ads
  • znajomość podstaw tworzenia materiałów graficznych (slidery, banery itd.) z wykorzystaniem programów Canva i Adobe Photoshop
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • zaangażowanie w pracę, sumienność, systematyczność, komunikatywność, punktualność, chęć nauki
  • znajomość języka HTML
  • znajomość platformy Atomstore

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 24 lata)
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia
  • super zespół, miła niekorporacyjna atmosfera
  • naukę i perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia w krótkim czasie szerokiego spektrum umiejętności
  • szkolenia
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, karta multi-sport; ubezpieczenie dodatkowe
  • bezpłatny parking

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713