Specjalista DTP ds. graficznej obróbki dokumentów z j. angielskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie nowych szablonów i arkuszy w oparciu o istniejące wytyczne
  • dostosowywanie i aktualizacja istniejących plików i dokumentów
  • zastępowanie tekstu listą graficzną
  • zapewnienie wysokiej jakości wizualnej i technicznej materiałów marketingowych i produktowych
  • współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych projektach
  • dbanie o terminowe i jakościowe wykonanie powierzonych projektów

WYMAGANIA:
  • dobra lub bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się Adobe InDesign, Adobe Acrobat
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zrozumienie techniczne
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • pewność siebie, samodzielność i niezależność w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • świadomość jakościowa, staranność i zaangażowanie
  • zdolność do wielozadaniowości i ustalania priorytetów
  • chęć do samokształcenia
  • CV w języku angielskim

Mile widziane:

  • znajomość j. niemieckiego
  • znajomość innych języków obcych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • dofinansowywanie szkoleń
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • świetną lokalizację biura

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251