Specjalista ds.systemu zarządzania jakością
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CEVA Ground Logistics Poland Sp. z o. o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Organizowanie i wykonywanie zadań w celu zapewnienia zgodności z normami ISO: przegląd zarządzania, analiza istotnych aspektów środowiskowych, cele i programy, oceny ryzyka itp.
  • Zapewnienie właściwego zarządzania dokumentami w przydzielonym zakresie: stosowanie i dostosowywanie lokalnych procedur, nadzorowanie zarządzania dokumentacją, upewnianie się, że zasady są stosowane.
  • Przekazywanie informacji, przygotowywanie materiałów szkoleniowych i szkolenie pracowników w zakresie polityki, procedur, wytycznych i narzędzi CEVA dotyczących jakości i środowiska.
  • Koordynowanie zgodności środowiskowej i raportowanie (zewnętrzne, wewnętrzne: Save)
  • Wspieranie zespołów handlowych w przygotowywaniu ofert w zakresie określonych wymagań jakościowych i środowiskowych
  • Zapewnianie wiedzy specjalistycznej w określonych obszarach wymaganych przez produkty (GDP, HACCP, DG, SQAS...)
  • Pełnienie funkcji koordynatora/osoby odpowiedzialnej za GDP i specjalisty ds. HACCP

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość normy ISO 9001/14001/45001
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5Why, PDCA, CAPA, Kaizen/CI, standaryzacja),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętności audytorskie
  • Umiejętności komunikacji i współpracy,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętności organizacyjne i zachowanie zorientowane na wyniki

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę
  • Pakiet benefitów
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667