Specjalista ds.sprzedaży
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Loewe & Partner Sp. z o.o.
13. 5. 2024

Loewe & Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Niemczech, z dumą ogłasza, że nasze biuro w Poznaniu odnotowuje rekordowe wyniki w sprzedaży. Jako firma skoncentrowana na dostarczaniu usług dla naszych polskich klientów mieszkających w Niemczech.Celem naszej firmy jest sprostanie wymaganiom stawianym przez naszych Klientów poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszego powstałego oddziału i z zaangażowania naszego zespołu w osiąganie wyjątkowych wyników. To dla nas motywacja do dalszego rozwijania naszych umiejętności i podnoszenia standardów obsługi klienta na najwyższy poziom.

Obowiązki

  • Określanie i osiąganie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie umiejętności sprzedażowych.
  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu sprzedażowego.
  • Dzielenie się informacjami i wspieranie kolegów w osiąganiu celów.
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie odpowiedzi na pytania klientów.
  • Podejmowanie działań w celu zwiększenia satysfakcji klienta.

Wymagania

  • Komunikatywność oraz pozytywne podejście do klientów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Wytrwałość
  • Odpowiednie zorganizowanie i planowanie pracy
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Gotową bazę klientów
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karta Multi Sport Plus/LUX MED (Całkowicie finansowane przez firmę)
  • Wysokiej jakości kawę i soki

  • Praca Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458