SPECJALISTA DS.KADR I PŁAC
  • Jaworze
Jaworze, Jaworze, Śląskie, Polska
ZUH Burian
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca od 8:00 do 16:00
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku
  • Naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności
  • Znajomość zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • formalności związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych pracowników
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach z zakresu prawa pracy oraz ich wdrażanie
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych

WYMAGANIA:
  • wiedza z zakresu Prawa Pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
  • samodzielności
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • umowe prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Praca Jaworze
  • Jaworze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536