Specjalista ds. żywienia i sprzedaży pasz dla bydła
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Emiwo Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak SJ.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szukamy osób do pracy w charakterze doradcy żywieniowego stad mlecznych. Praca polega na przeprowadzaniu audytów Żywieniowych i oferowaniu producentom mleka rozwiązań poprawiających opłacalność produkcji. Rozwiązania te muszą zawierać Produkty Emiwo. Na pierwszy rzut oka wygląda ta praca na pracę sprzedawcy pasz, ale to zbyt ogólne spostrzeżenie.
  • nasi doradcy potrafią oceniać strawność dawek, strukturę TMR, ryzyko hipokalcemii, ketozy, wyliczać i analizować koszty produkcji itp. Wyposażamy ich w profesjonalne narzędzia do pracy i szkolimy. Jeśli lubisz pracę z krowami a jednocześnie nie jesteś negatywnie nastawiona/y do oferowania własnych rozwiązań to jesteś właściwą osobą dla nas.

WYMAGANIA:
  • umiejętność przeprowadzania audytów żywieniowych lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • zamiłowanie do pracy hodowcami
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku doradcy żywienia bydła lub sprzedawcy pasz (dotyczy również osób niezwiązanych ze sprzedażą pasz, ale chcących zmienić zawód)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • szczególnie zapraszamy osoby sprzedające pasze w innych firmach
  • wykształcenia wyższe lub średnie; zootechniczne, ogólnorolne lub weterynaryjne
  • bardzo sobie cenimy praktykujących z dużymi zwierzętami techników weterynarii
  • wiedza z paszoznawstwa i żywienia bydła
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży mieszanek mineralnych, aminokwasów i tłuszczy chronionych, białek chronionych i produktów specjalnych dla bydła
  • praktyczna wiedza żywieniowa (np. z rodzinnego gospodarstwa)
  • pracowitość i chęć nauki ciekawego zawodu
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • znajomość ms office
  • mile widziana żyłka handlowca
  • umiejętność liczenia dawek pokarmowych dla bydła
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę ze stałą podstawą wynagrodzenia + premie za wyniki + premie świąteczną + prowizję
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatneg
  • praktyczne i teoretyczne szkolenia, chcemy mieć w firmie fachowców z najwyższej półki
  • dla zdolnych i ambitnych interesująca ścieżka awansu
  • programy do optymalizacji dawek z aminokwasami włącznie, sita kałowe, TMR, pehametr i inne akcesoria niezbędne do kontroli żywienia
  • profesjonalne szkolenie oraz regularne podnoszenia kwalifikacji w zakresie żywienia oraz ekonomii produkcji mleka
  • miłą atmosferę pracy oraz indywidulane traktowanie
  • dla nas każdy pracownik to osoba zasługująca na szacunek i uwagę

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536