Specjalista ds. Żywienia Drobiu i Rozwoju Rynku
  • Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko)
opolskie, Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), opolskie, Polska
Blattin Polska Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Blattin Polska Sp. z o.o.,  producent pasz dla zwierząt hodowlanych w związku z rozwojem DZIAŁU DROBIU poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: północna część Polski (woj. Lubuskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie).

Twoje zadania:

  • Doradzanie w doborze diety dla drobiu
  • Tworzenie spersonalizowanych programów żywieniowych zgodnie z charakterystyką hodowli
  • Oferowanie wsparcia technicznego hodowcom w celu zwiększenia efektywności żywienia
  • Zdobywanie nowych klientów na swoim terenie
  • Rozwijanie i utrzymywanie sieci dystrybucji produktów naszej firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży hodowlanej
  • Wiedza o żywieniu drobiu i składnikach paszy
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów do planowania diety

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w ramach międzynarodowego koncernu Grupy Danish Agro
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop
  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie
  • Benefity: urlop wypoczynkowy, bony świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Bony żywieniowe

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563