Specjalista ds. żywienia drobiu
  • Mońki
Mońki, Mońki, Podlaskie Voivodeship, Polska
AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Mońki

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów w łańcuchu biznesowym
  • Profesjonalne doradztwo klientom w oparciu o wiedzę żywieniową
  • Sprzedaż produktów paszowych dla drobiu
  • Budowanie wizerunku firmy Agrifirm jako partnera biznesowego

Podział czasu pracy

  • 80% praca w terenie
  • 20% praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zootechniczne / weterynaryjne lub kursy branżowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności budowania relacji z klientem w oparciu o etykę zawodową
  • Zdolności negocjacyjne, otwartość i komunikatywność
  • Zaangażowanie i ambicja w dążeniu do osiągania celów
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przejrzysty system wynagrodzeń – podstawa + premia
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego
  • Komfortowe narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szeroka oferta benefitów: platforma e-learningowa, platforma kafeteryjna, wczasy pod gruszą, karta sportowa...

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Agrifirm Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1997 roku i należy do Royal Agrifirm Group, holenderskiej grupy , która specjalizuje się w produkcji pasz dla zwierząt, nasion, nawozów i pestycydów. Oferujemy klientom również swoją wiedzę, innowacyjne rozwiązania oraz dostęp do najnowszych technologii. Royal Agrifirm Group zatrudnia około 3 000 pracowników w 16 krajach świata.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w: B. Chrobrego 52, 64-500 Szamotuły (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: ochrona.danych@agrifirm.pl.

  • Praca Mońki
  • Mońki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523