Specjalista ds. ZSZ
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ERBUD S.A.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja audytów wewnętrznych (zdalnie oraz stacjonarnie) na budowach i w komórkach funkcjonalnych objętych ZSZ;
  • Aktualizacja i opracowywanie dokumentacji ZSZ;
  • Działania związane z digitalizacją procesów ZSZ;
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników Grupy ERBUD w zakresie wymagań ZSZ.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego min. B2;
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania procesowego, doświadczenie w obszarze ISO;
  • Znajomość zagadnień dotyczących procesów w organizacji;
  • Znajomość norm ISO w szczególności 9001;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami cyfrowymi.

Mile widziane

  • Znajomość norm ISO 14001, 45001, AQAP oraz EMAS;
  • Znajomość procesu budowlanego i ogólnych zasad prowadzenia kontraktu;
  • Znajomość narzędzi cyfrowych do obsługi procesów (tj. CDE).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

ERBUD S.A.

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*.  Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo​.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291