Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju i Raportowania ESG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania

  • Udział w procesach przygotowawczych i implementacji raportowania ESG.
  • Zbieranie danych i współtworzenie raportu niefinansowego według standardu GRI.
  • Komunikacja i współpraca z różnymi działami oraz entity w Grupie w zakresie ESG.
  • Implementacja i realizacja strategii ESG.
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych oraz trendów rynkowych związanych z zrównoważonym rozwojem i ESG, oraz ich wdrażanie w struktury firmy.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w raportowaniu ESG.
  • Praktyczna znajomość zrównoważonego rozwoju w kontekście biznesowym.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom C1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży nieruchomościowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej.
  • Możliwość realnego wpływu na strategie zrównoważonego rozwoju.
  • Szeroki pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń specjalistycznych.
  • Jasno określone ścieżki kariery i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne, ale wymagające środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567