Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
INALCA POLAND Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Sochocin (pow. płoński)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • udział w procesach sprawozdawczości ESG i zrównoważonego rozwoju
  • koordynacja działań związanych ze zbieraniem danych oraz raportowaniem
  • komunikacja i współpraca z innymi działami oraz podmiotami
  • monitorowanie trendów rynkowych i zmian w regulacjach
  • współpraca w zakresie realizacji projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe związane z Ochroną Środowiska, Zrównoważonym Rozwojem, ESG
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG w biznesie
  • samodzielność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w prężnie rozwijającym się zakładzie
  • posiłek w trakcie pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • Obiady

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567