Specjalista ds. zgodności regulacyjnej wyrobów medycznych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Biofaktor Sp. z o. o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- sprawdzanie zgodności wyrobów z systemem zarządzania jakością przed zwolnieniem ich do obrotu,
- sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i deklaracji zgodności UE,
- zapewnienie przestrzegania obowiązków nadzoru po wprowadzeniu do obrotu,
- realizację obowiązków w zakresie zgłaszania zgodnie z art. 87-91 MDR lub 82-86 IVDR,
- w przypadku badań wyrobów – wydanie oświadczenia zgodnie z załącznikiem XV, rozdział II, sekcja 4.1 MDR lub załącznikiem XIV sekcja 4.1 IVDR.
Wymagania:
- Dyplom, certyfikat lub inny dowód posiadania formalnych kwalifikacji uzyskanych w wyniku ukończenia studiów uniwersyteckich w dziedzinie prawa, medycyny, farmacji, inżynierii lub innej odpowiedniej dziedzinie naukowej lub równoważnych, z co najmniej jednym rokiem doświadczenia zawodowego w zakresie kwestii regulacyjnych lub systemów zarządzania jakością w dziedzinie wyrobów medycznych (lub wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro).
- Alternatywnie, cztery lata doświadczenia zawodowego w zakresie kwestii regulacyjnych lub systemów zarządzania jakością w dziedzinie wyrobów medycznych (lub wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro).
- Mile widziane spełnienie wymagań dla Osoby Wykwalifikowanej zgodnie z
art. 48 Prawa Farmaceutycznego
Oferujemy:
- przyjazną atmosferę
- współpracę w zaangażowanym i wykwalifikowanym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kompetencji
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego (rozbudowa zakładu produkcyjnego)
- pomoc przy relokacji

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648