Specjalista ds. zatrudnienia i rekrutacji cudzoziemców
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Klient portalu
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie wniosków, dokumentów które są niezbędne do uzyskania legalnego pobytu oraz pracy dla cudzoziemców,
  • Koordynowanie procesu legalizacji oraz zatrudnienia pracowników,
  • Współpraca z instytucjami państwowymi w procesie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców,
  • Bieżąca kontrola okresu ważności dokumentów cudzoziemców, które uprawniają ich do legalnego pobytu oraz zatrudnienia,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie pracowników niższego szczebla, mile widziane wdrażanie nowych pomysłów oraz rozwiązań w zakresie rekrutacji,
  • Wsparcie działu kadr w realizacji bieżących zadań.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość procedur oraz przepisów związanych z legalizacją zatrudnienia cudzoziemców oraz umiejętność wyszukiwania niezbędnych informacji,
  • dobra znajomość języka ukraińskiego,
  • dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną w godz. 08:00 – 16:00 w dobrej lokalizacji: centrum Rzeszowa,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń oraz zdobywania różnorodnych doświadczeń, które rozwijają kompetencje zawodowe,
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów, inicjatyw; środowisko otwarte na wprowadzanie nowych rozwiązań.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392