Specjalista ds. zatrudniania Osób z Niepełnosprawnościami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
7. 6. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.
Opis stanowiska:

  • Wspieranie działań pod kątem zatrudniania i adaptacji Osób z Niepełnosprawnościami w miejscu pracy.
  • Budowanie wizerunku pracodawcy dbającego o środowisko sprzyjające OzN (właściwe reagowanie na pojawiające się trudności w środowisku pracy, wsparcie managerów).
  • Koordynacja rozliczeń finansowych z PFRON.
  • Współpraca z Fundacjami w ramach aktywizacji zawodowej Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Wsparcie pracowników z niepełnosprawnościami.
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących świadczeń dla OzN.
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących zatrudnienia OzN na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rozliczeń PFRON.
  • Gotowość do wizyt na kontraktach, gdzie zatrudnione są OzN.
  • Zainteresowanie obszarem budowania inkluzywnego i różnorodnego środowiska pracy.
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa pracy i otwartość na naukę.
  • Biegłość w pracy z Excelem i PowerPoint.
  • Otwartość, komunikatywność, asertywność oraz pozytywne nastawienie do pracy.
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w podejmowaniu działań wspierających aktywizację zawodową Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Doświadczenie w pracy w dziale Kadr i płac / na stanowisku spec. ds. płac lub jako Trener Pracy w Fundacjach.
  • Znajomość TETA.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Rozwojowe stanowisko z realnym wpływem na budowanie różnorodnego miejsca pracy.
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ważną rolę w organizacji w obszarze budowania inkluzywnych miejsc pracy.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080