Specjalista ds. zasobów serwisowych
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w programie do ewidencji urządzeń CMMS;

  • pomoc w przygotowaniu kalkulacji kosztów eksploatacji sprzętu;

  • pomoc w przygotowywaniu wycen;

  • monitorowanie, sporządzanie oraz aktualizowanie bazy sprzętowej;

  • prowadzenie rejestru awarii oraz nadzorowanie napraw;

  • kontakt z dostawcami odnośnie doboru części zamiennych;

  • nadzorowanie wysyłek serwisowych;

  • sporządzanie raportów i zestawień.

  • współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne;

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;

  • doświadczenie w pracy administracyjnej w serwisie/zakładzie produkcyjnym;

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane;

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatna opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku;

  • kartę MultiSport;

  • dodatkowe świadczenia socjalne;

  • platformę do nauki języków obcych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563