Specjalista ds. zasilania i klimatyzacji (k/m)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Emitel S.A.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarna

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • instalacja i utrzymanie infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej
  • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, konserwacji, napraw i pomiarów
  • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń
  • sporządzanie dokumentacji, sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • wykształcenie średnie techniczne - energetyka, elektryka, elektronika lub pokrewne
  • uprawnienia SEP ’E’ z pomiarami; uprawnienia i doświadczenie w zakresie SEP ’D’ będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w instalacji, obsłudze i pomiarach urządzeń energetycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym

Nasza oferta dla Ciebie:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opiekę medyczną
  • szeroka oferta szkoleniową
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

Benefity:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Program rekomendacji pracowników
  • Pakiet medyczny I ubezpieczenie na życie
  • Platforma ze-bookami I audiobookami
  • Platforma benentowa - Ty wybierasz z czego korzystasz
  • Oferta szkoleniowa
  • Spotkania integracyjne, wolontariat
  • Inicjatywy dobroczynne I proekologiczne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190