Specjalista ds. Zarządzania Sprzętem Kontenerowym
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
UNIFEEDER
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesu przepływu pustych kontenerów, koncentracja na ich maksymalnej utylizacji i redukcji kosztów.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących sprzętu kontenerowego w systemie, monitorowanie ich poprawności.
  • Wspieranie zespołu odpowiedzialnego za utylizację sprzętu kontenerowego w zakresie utrzymania stanu technicznego sprzętu kontenerowego i koordynacji jego naprawy.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzętu kontenerowego.
  • Monitoring procesu i wprowadzanie usprawnień w dedykowanym obszarze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu transportu, logistyki, ekonomii.
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania stanu technicznego sprzętu kontenerowego i koordynowania jego naprawy.
  • Znajomość procesów transportowych i łańcucha dostaw.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel).
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych oraz predyspozycji do pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji o międzynarodowych standardach.
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole.
  • Pełną wyzwań pracę w wielokulturowym środowisku i duże możliwości rozwoju.
  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie aplikacji (najlepiej w języku angielskim) za pomocą przycisku APLIKUJ.

UNIFEEDER

Jeśli dążysz do poszerzenia doświadczeń zawodowych związanych z branżą transportową, to praca w Unifeeder A/S S.A. Oddział w Polsce może być właśnie tym, czego szukasz! Nasze codzienne zadania i wyzwania związane są z organizacją przewozu ładunku w kontenerach na rzecz naszych klientów. Odpowiadając na potrzeby rynku oraz chcąc sprostać dynamice branży, skupiamy się na optymalizacji naszych procesów oraz na budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesyłanie aplikacji (w języku polskim i/lub angielskim) wykorzystując LINKProsimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Unifeeder A/S S. A. Oddział w Polsce, na potrzeby rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Sprzętem Kontenerowym.Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne i niezbędne, aby uczestniczyć postępowaniu rekrutacyjnym. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Unifeeder A/S S. A. Oddział w Polsce, z siedzibą w Gdyni (81-537) przy ul. Łużyckiej 6C, zwany dalej Pracodawcą. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 6 miesięcy.Mają Państwo prawo do:1) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii2) sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;3) ograniczenia przetwarzania danych osobowych;4) usunięcia danych osobowych;5) wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087