Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o.o.
3. 6. 2024

Poszukujemy osoby do wzmocnienia obszaru zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji, w dynamicznie działającym zespole mającym szerokie spojrzenie na cały obszar IT, pracującym zarówno z interesariuszami wewnętrznymi jak i międzynarodowymi.

Główne zadania:

  • prowadzenie działań związanych z opracowaniem, wdrożeniem oraz funkcjonowaniem procesów bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności;
  • realizacja działań zapewniających spójność stosowania zasad bezpieczeństwa, procedur wewnętrznych, wytycznych Grupy Bupa oraz regulatora (w tym ISO);
  • prowadzenie analiz ryzyka IS/ IT oraz projektowanie działań kontrolnych we współpracy z właścicielami standardów oraz właścicielami ryzyka;
  • nadzór nad wykonywanymi testami bezpieczeństwa wykonywanych wewnętrznie lub przez firmy zewnętrzne oraz konsultowanie ich wyników;
  • nadzór oraz zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub bezpieczeństwa informacji;
  • minimum trzyletnie (Specjalista) lub 5 letnie (Starszy Specjalista) doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach związanych z zarządzaniem ryzykiem IT lub bezpieczeństwa informacji;
  • wiedza na temat przepisów o ochronie danych osobowych;
  • doświadczenie w zakresie audytu;
  • znajomość zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym normy ISO 27001, standardów NIST;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka branżowego;
  • umiejętności analityczne;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • samodzielność i zdolność do pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • certyfikaty, zaświadczenia o odbytych szkoleniach w obszarach cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, prywatności danych;
  • znajomość COBIT, NIST, ISO, ITIL oraz posiadanie stosownych certyfikatów;
  • znajomość specyfiki chmurowej Azure/AWS/GCP w odniesieniu do Bezpieczeństwa Informacji.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna ‍⚕, ubezpieczenie szpitalne oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • elastyczną formę zatrudnienia ‍♂
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dostęp do branżowych platform e-learningowych oraz językowych ‍
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych oraz wymiana wiedzy wewnętrznej
  • pracę hybrydową w elastycznym wymiarze ‍
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji:

  1. Zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje pasują do stanowiska.
  2. Jeśli tak, Zespół HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
  3. Kierownik Działu oraz osoby techniczne spotkają się z Tobą na rekrutacji online.
  4. Otrzymasz informację z finalną decyzją w ciągu 2 tygodni.
  5. Na każdym etapie opiekun HR jest do Twojej dyspozycji.

LUX MED:

Pion IT w LUX MED to ponad 450 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów. Pracujemy z wykorzystaniem technik zwinnych. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Realizacja zadań oparta jest o wykorzystanie i rozwijanie procesów automatycznych.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

#pracujemydlazdrowia #pracujITy!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370