Specjalista ds. zarządzania parkiem maszyn budowlanych
  • Stara Bukówka,k., Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Stara Bukówka,k., Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
KDM
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

KDM Dariusz Mazur działa na rynku od 25 lat zaopatrując w profesjonalny wysokiej jakości sprzęt wykonawców i podwykonawców w branży geoinżynierii i hydrotechniki.

Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż ale również wynajem i autoryzowany serwis.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(koordynator procesów serwisowych)

Praca stacjonarna

Oczekiwania:

  • Dbałość o terminową dostępność maszyn do pracy
  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu maszyn budowlanych
  • Wykonywanie podstawowych prac związanych z usuwaniem usterek i awarii oraz zatwierdzanie wykonywanych napraw przez wewnętrzny serwis
  • Nadzór nad wydawaniem i odbieraniem maszyn, obrotem dokumentów, weryfikacja wraz z operatorem możliwych awarii, kontrola wraz z działem serwisu bieżących napraw
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, prowadzenie zestawień dotyczących pracy maszyn poza bazą oraz czasu wykonywanych napraw
  • Dbałość o stan techniczny maszyn, ich czystość i gotowość do wyjazdów. Kompletacja maszyn,  osprzętu oraz przygotowanie do wyjazdu
  • Wiedza ogólna z zakresu działania maszyn budowlanych
  • Mile widziane uprawnienia na koparki , wózki widłowe lub chęć do ich uzyskania. Załadunek i  rozładunek maszyn na placu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy )
  • Praca w doświadczonym i zgranym zespole w miłej atmosferze

Aplikacje  wraz z dołączona klauzulą z prosimy przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj".

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648