Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
18. 5. 2024

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Zarządzania Nieruchomościami, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie nieruchomościami oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.Praca w Mysłakowicach (obok Jeleniej Góry)

Obowiązki

  • •Zarządzanie portfelem nieruchomości, w tym wynajmem, utrzymaniem i nadzorem technicznym.
  • •komunikacja z najemcami, wynajmującymi i innymi podmiotami zewnętrznymi.
  • •Koordynacja działań związanych z utrzymaniem nieruchomości, w tym remontami i konserwacją,
  • •Administracja.

Wymagania

  • •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • •Mile widziane: doświadczenie w branży hotelarskiej,
  • •Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • •Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie w wymiarze ½ etatu,
  • •Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • •Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.
  • •piątkowe obiady,
  • •zajęcia z języka angielskiego,
  • •Zwrot kosztów dojazdów do pracy,
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Kontakt: 513 491 308

  • Praca Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Jelenia Góra
  • Specjalista ds. transportu Jelenia Góra
  • Specjalista ds. HR Jelenia Góra
  • Specjalista ds. turystyki Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Jelenia Góra
  • Specjalista ds. finansów Jelenia Góra
  • Specjalista ds. reklamy Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322