Specjalista ds. zarządzania dokumentacją
  • Choczewo
Choczewo, Choczewo, Pomorskie, Polska
Polimex Mostostal SA
14. 8. 2024

Polimex Mostostal SA - do realizacji projektu budowy przyłącza lądowego dla Baltica 2 poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Choczewo (pow. wejherowski)
Twój zakres obowiązków:
-nadzór nad Archiwum budowy, w tym aktualizowanie wersji elektronicznych oraz papierowych dokumentacji projektowej znajdujących się w Archiwum,
-nadzór nad terminowością dostarczania dokumentacji zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji budowy oraz współpraca w tym zakresie z biurami projektowymi, podwykonawcami robót budowlanych oraz z zespołem budowy,
-bieżąca kontrola poprawności formalnej przekazywanej dokumentacji projektowej w wersji elektronicznej lub papierowej,
-prowadzenie i obsługa rejestrów dotyczących zarządzania dokumentacją projektu w ramach Archiwum budowy oraz wynikających z powierzonych zadań.
Nasze wymagania:
-wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji projektów budowlano-montażowych,
-dobra znajomość środowiska MS Project i MS Office, umiejętność przygotowywania prezentacji projektu, znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
-znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawowe tłumaczenie dokumentów.
To oferujemy:
-stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
-ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
-dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych , szkoleń i uprawnień,
-pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

  • Praca Choczewo
  • Choczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584