Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
21. 5. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i doskonalenie działania Systemu Jakości dla produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych;
  • Nadzorowanie procesu kwalifikacji dostawców w firmie, koordynacja działań związanych z kwalifikacją dotychczasowych i nowych dostawców;
  • Udział w procesie zarządzania ryzykiem;
  • Udział w audytach i inspekcjach wewnętrznych oraz inspekcjach organów nadzoru farmaceutycznego;
  • Udział w postępowaniach wyjaśniających i prowadzeniu działań naprawczych w przypadku odchyleń w procesie;
  • Udział w postępowaniach wyjaśniających i prowadzeniu działań naprawczych i korygujących CAPA;
  • Opracowywanie oraz doskonalenie specyfikacji, instrukcji i procedur oraz innych dokumentacji w Systemie Zarządzania Jakością;
  • Ocena dokumentacji przekazywanej do zatwierdzenia na zgodność z obowiązującym w Spółce systemem, prawem wraz z oceną wpływu na poszczególne obszary systemu.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w Dziale Zapewnienia Jakości firmy z branży farmaceutycznej;
  • Doświadczenie w wytwarzaniu sterylnych biotechnologicznych produktów leczniczych będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość wytycznych GMP;
  • Znajomość prawa farmaceutycznego na rynku EU i USA;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Zdolności do analitycznego myślenia;
  • Kreatywność;
  • Terminowość i skrupulatność;
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży farmaceutycznej, medycznej.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie biofarmaceutycznej;
  • Udział w różnorodnych, innowacyjnych projektach;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Prace w niekorporacyjnej atmosferze oraz dużą swobodę w działaniu;
  • Brak rutyny w codziennej pracy;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki, zapomogi), transport Warszawa-Łomianki-Kazuń.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157